کدام مرباها را می توان به عنوان مربا ایرانی در نظر گرفت؟ هر مربایی که میوه مورد استفاده برای آن در داخل کشور قابل کشت و برداشت باشد را می توان مربا ایرانی دانست. البته مرباهایی مانند مربا بلوبری و مربا آناناس هم این روزها وارد بازار مرباهای ایرانی شده اند.

نوشته‌ها

خرید انواع مربا ایرانی خوش طعم

عسل ارگانیک فله ای

خرید انواع مربا ایرانی خوش طعم به صورت عمده از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت مهرآراد امکان پذیر می باشد. شما می توانید برای خرید انواع مرباهای ایرانی خوش طعم اقدام کرده و مربای دلخواه خود را سفارش دهید. شرکت مهرآراد با مرباهای متنوع( سیب، گیلاس، پوست پسته و…) آماده خدمات دهی به مشتریان می باشد.

می توانید در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و مربای مورد نظر خود را با کیفیتی مطلوب خریداری نموده و از عطر و طعم این مربا لذت ببرید.

امروزه مرباهای متنوعی وارد بازار شده که شاید بعضی از آن ها به نظر شما عجیب باشد. برای آشنایی شما عزیزان در این جا به معرفی چند مربا می پردازیم.

 

انواع مربای ایرانی

  • مربای شقاقل
  • مربای پوست پسته
  • مربای بهارنارنج
  • مربای بالنگ

حال به توضیح مختصر این مرباهای ایرانی می پردازیم.

۱. مربای شقاقل

شقاقل نوعی هویج وحشی است که از در ایران معمولا در ناحیه شمال کشور می روید. این گیاه گرم کننده بوده و میل جنسی را افزایش می دهد. از ریشه گیاه شقاقل مربا تهیه می کنند که طعم دلپذیری دارد.

 

خرید انواع مربا

۲. مربای پوست پسته

علاوه بر پسته، پوست پسته نیز دارای خواص فراوانی می باشد که یکی از این خواص رفع کردن بوی بد دهان است. از پوست پسته مربا نیز تهیه می کنند که طعم مطبوعی دارد.

 

خرید انواع مربا

۳. مربای بهارنارنج

شکوفه های معطر و زیبای بهارنارنج دارای خاصیت آرامبخشی می باشند و برای سردردهای میگرن مفید است. از این شکوفه ها علاوه بر عرق و اسانس مربای خوش طعمی نیز تهیه می شود.

 

خرید انواع مربا

۴. مربای بالنگ

بالنگ حاوی ترکیبات آرامش بخش و ضد افسردگی می باشد. این میوه برای نفخ معده نیز مفید می باشد. از این میوه برای تهیه مربا استفاده می کنند و مربای خوش طعمی از آن بدست می آید.

خرید انواع مربا

نحوه خرید انواع مربا ایرانی

برای خرید انواع مربا ایرانی می توانید با ما تماس بگیرید و یا مربای مورد نظر خود را از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت سفارش دهید.

علاوه بر خرید عمده مربا شرکت مهرآراد عرضه کننده مربا تک نفره نیز به خریداران محترم می باشد.